Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 1057
Počet fotografií: 246

Představení Případ Hefaistos souboru Tajfun.

11. 4. 18 Škola základ života

11 hodin
Divadelní společnost Petra Bezruče, Ostrava
Šplhouni, třídní krásky, záškoláci / hudební komedie nejen pro pamětníky / minuta ticha za propadlé / studentská legrace i první lásky / iks, kosinus, parabola / základ života je škola!

Divadelní adaptace knihy Študáci a kantoři, která je známá především díky slavným a diváky tolik milovaným filmům Martina Friče. Herci a herečky navléknou podkolenky, uvážou si kravaty a naškrobí límečky, aby se spolu s diváky plni odhodlání vzdělávati se vrátili do školních lavic. Študácká duše je ale pořád stejná a nepřátelský učitelský sbor už se staví do šiku. O velké přestávce se budou dít věci! Přidejte se k nám, ale rychle... než zazvoní!
Hrají: Jindřich Benetka, buřič a odbojník - Lukáš Melník, Áda Čuřil, repetent a záškolák - Michal Sedláček, Daniel Boukal, básník a estét - Ondřej Brett, Tonda Holous, fotbalový idiot - Vojtěch Říha, Václav Krhounek, šplhoun -Norbert Lichý, Karel Peterka, věčný čtenář - Jakub Burýšek, Anda Pařízková, správná žába - Sarah Haváčová, Irma Jánská, třídní kráska - Pavla Gajdošíková, Marta Nováková, tiché děvčátko - Markéta Matulová, Kolísková, češtinářka a třídní sexty - Marcela Čapková, Lejsal, latinář a němčinář - Milan Cimerák, Gábrlík, matikář - Miroslav Kudela, Cafourek, chemikář a fyzikář - Dušan Urban, Lachoutová, suplentka - Markéta Haroková, Suchánková, dějepisářka - Kateřina Krejčí, Ředitel, inspektor - Michal Weber, Školník - Filip Kapusta.
Režie Janka Ryšánek Schmiedtová, dramaturgie Daniela Jirmanová, výprava Markéta Sládečková, hudba Norbert Lichý, Michal Sedláček, hudební nastudování Michal Sedláček, Norbert Lichý, choreografie Jana Ryšlavá.
Délka představení: 2 hod. 10 minut s přestávkou.


KomentářeČlánek zatím nebyl komentován

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Poslední aktualizace 22.01.2018 13:52:14 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.