Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 1103
Počet fotografií: 246

Kostýmy studentů bratislavské Sdružené školy scénického výtvarnictví

21. 5. 18 Jiří Suchý a Jitka Molavcová; host Michal Malátný z Chinaski

19 hodin
Vstupné 490, 450, 420, 390, 350 Kč

Koncert Jiřího Suchého a Jitky Molavcové s hostem Michalem Malátným z kapely Chinaski a orchestrem divadla Semafor pod vedením Jiřího Svobody.

REZERVACE

Jiří Suchý se svou dlouholetou kolegyní Jitkou Molavcovou vás v doprovodu orchestru divadla Semafor pod vedením Jiřího Svobody pozvou do zlaté éry Semaforu. Speciálním hostem večera bude zpěvák Michal Malátný ze skupiny Chinaski. Během večera zazní všechny známé písničky jako například Pramínek vlasů, Klokočí, Blues pro tebe, Lípa zelená, Marnivá sestřenice a další. Zkrátka písně, dobře známé snad všem generacím. Neocenit nelze ani nepřehlédnutelný komický talent těchto osobností české kulturní scény. Divadlo Semafor založili Jiří Suchý a Jiří Šlitr již v roce 1959. Okamžitě začala tzv. zlatá éra Semaforu, první desetiletí napěchované desítkami hitů, denně vyprodaným hledištěm, mnoha filmy, televizními vystoupeními, rozhlasovými pořady, zahraničními zájezdy. Od té doby prošla tímto divadlem celá plejáda známých českých zpěváků a herců. Jeho současná největší dvojice Suchý-Molavcová se ráda vrací k autorské dílně Suchého a Šlitra, ale nejen k ní.


KomentářeČlánek zatím nebyl komentován

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Poslední aktualizace 20.04.2018 20:02:37 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.