Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 1075
Počet fotografií: 246

Představení Geneze divadelního souboru Dividlo

1. – 27. 3. 18 Architektura pro město

Vestibul
Práce studentů oboru Architektura a stavitelství na Fakultě stavební VŠB-TU Ostrava.
Výstava představuje výběr především diplomových studentských prací od roku 2011, kdy absolvovali první studenti magisterského stupně Architektury a stavitelství, do roku 2017.
Název výstavy “Architektura pro město” odkazuje na výběr prací, jejichž zadání se dotýká především města Ostrava. Výběr nabízí pestrou škálu prací, jak z funkčního hlediska (stavby pro bydlení, stavby pro kulturu, sportovní stavby, radnice, knihovny, komunitní centra, školy i kostel), tak z hlediska přístupu (od novostaveb, přes doplňování městské struktury, po rekonverze například bývalých důlních areálů). Některé práce jsou pozoruhodné svým širokým záběrem urbanistického řešení rozsáhlé části města, jiné naopak přinášejí cenné podněty pro řešení jedné konkrétní lokality. Pestrost prací je dána individuálním přístupem ke studentům, který je jednou z výhod malé školy architektury, jaká vznikla na Fakultě stavební v Ostravě. http://fast.vsb.cz


KomentářeČlánek zatím nebyl komentován

Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Poslední aktualizace 22.02.2018 12:24:02 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.