Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111
Rezervace vstupenekKalendář akcí

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 948
Počet fotografií: 246

Kostýmy studentů bratislavské Sdružené školy scénického výtvarnictví - císařovna Sisi.

Animovaná komedie
USA, 2015, 92 min    ČSFD

Mimozemská invaze Buvů na Zemi je laskavá a plná nepochopení – Buvové začnou tím, že lidi prostě sestěhují do Austrálie, kde jim dopřávají díky své vyspělé technice velice pohodlný život. Stěhování ale unikne dívka Tipy, která od té chvíle hledá svou mámu. Nový domov na Zemi našel i Buvan jménem O, který hned začne připravovat večírek a omylem pošle intergalaktickou pozvánku i nepřátelským Gorgům. Což je velký průšvih a O bere všechna svá chapadýlka na ramena. Na útěku narazí na Tipy a postupně mezi nimi vzniká přátelství. O se snaží napravit vše, co Buvané svým příchodem na Zemi způsobili. Tipy na oplátku seznámí Oa s humorem, uměním, hudbou a tancem, rodinou i přátelstvím.
Režie: Tim Johnson

Pásmo českých animovaných filmů i pro nejmenší
ČR, 2013-2015, 62 min    ČSFD

Můžete se těšit na velké prázdninové dobrodružství dvou holčiček – Rosy a Dary, které doplní mini příběhy, ze kterých se dozvíte odpovědi na spoustu zajímavých a zábavných otázek. Dobrodružství Rosy a Dary doplní tři animované filmy s dobrodružnou tématikou.
Režie: Martin Duda, Jakub Kouřil, Alexandra Hetmerová, Kateřina Karhánková

Animovaná komedie
USA, 2015, 94 min    ČSFD

Kdo z vás nezná Snoopyho, toho nejlepšího psího kamaráda na světě? A především jediného pejska, který dokáže ze svého, tak trochu hodně mimózního páníčka, Charlieho Browna, udělat největšího hrdinu. A že to není zrovna snadné. Charlie Brown je totiž pro změnu nejslavnější světový outsider, kterému se i v těch zdánlivě nejméně nebezpečných situacích přihodí vždy něco naprosto tragického, nebo aspoň směšného.
Režie: Steve Martino

Animovaná dobrodružná komedie
USA, 2016, 94 min    ČSFD

Před pandím bojovníkem stojí nová velká výzva. Poův učitel Sifu jej totiž seznámí s úkolem, který jej má ještě více zdokonalit v umění kung-fu: Po se musí stát učitelem. A to je právě ten úkol, z kterého má Po strach. Přerod studenta v učitele není jediným pozdvižením v Poově životě. Znenadání se objeví jeho dávno ztracený otec a společně odcestují do ukrytého pandího ráje. Pak jako vichřice proletí celou Čínou padouch Kai a pomocí nadpřirozených schopností začne porážet všechny mistry kung-fu. Po musí dokázat nemožné: stát se dobrým učitelem a vyškolit v umění kung-fu celou partu legraci milujících, těžkopádných pandích příbuzných a proměnit je ve společenství Kung Fu Pand.
Režie: Alessandro Carloni, Jennifer Yuh Nelson

Pohádková komedie
ČR, 2016, 104 min    ČSFD

Pohádka o jedné rozmazlené princezně a dvou kamarádech, kteří se neživí vždycky úplně poctivě. Když se tahle trojice ocitne shodou okolností v kouzelném Černém lese, kde žijí podivné lesní bytosti, kterým vládne Paní lesa, naučí se od nich to, co je nedokázali naučit lidé. Že tak, jak se chováme k ostatním, tak se chovají oni k nám. Neboli že co dáváš, to se ti vrátí.
Režie: Marta Ferencová
Hrají: Bolek Polívka, Vladimír Polívka, Vilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Jan Hrušínský, David Novotný, Petr Čtvrtníček, Aleš Bílík, Denisa Pfauserová

Poslední aktualizace 22.06.2017 19:43:17 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.