Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111
Rezervace vstupenekKalendář akcí

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 1005
Počet fotografií: 246

Představení Geneze divadelního souboru Dividlo
   

17 hodin
Vstupné 180 Kč
České titulky
Délka trvání 139 minut

Světoznámý skladatel filmové hudby přijel loni se svým evropským turné do vyprodané pražské O2 arény a ohromil publikum. Mezi 72 muzikanty bylo mnoho Zimmerových přátel a spolupracovníků, třeba i Johnny Marr z The Smiths. V onen večer bylo 17 tisíc diváků svědky neuvěřitelného koncertu filmové hudby, doprovázeného velkolepou světelnou show. Zaznělo mnoho skladeb z dílny geniálního mistra. Fanoušci si mohli naživo užít skladby například z filmů Piráti z Karibiku, Lví král nebo Temný rytíř. Hans Zimmer má na kontě spolupráci s režiséry jako jsou Ridley Scott, Michael Bay nebo Christopher Nolan, pro kterého dělal i hudbu k letošní filmové novince Dunkerk. Záznam velkolepého pražského koncertu přenese diváky do dechberoucí atmosféry, kterou doplní ohromující videoprojekce a zvuk. Jako přidaný bonus se mohou diváci v kinech těšit na 10 minutový rozhovor s Zimmerem, ve kterém se diváci dozví mimo jiné autorovy názory na hollywoodské trháky dnešní doby.

REZERVACE

17 hodin
Vstupné 200 Kč; studenti a senioři 150 Kč
České titulky
Délka trvání 90 minut

Fascinující výstava „Leonarda Východu“ Kacušika Hokusaie. Mimořádný pohled na tvorbu nejslavnějšího japonského malíře, který velmi silně ovlivnil celou generaci evropských impresionistů včetně Moneta, Van Gogha nebo Toulouse-Lautreca. Film je tak jedinečnou příležitostí, jak se přiblížit jeho nejslavnějším dílům mistra z posledních 30 letech jeho života. Hokusai (1760 – 1849) prožil dramatický excentrický život plný zvratů i chudoby. Nikdy se však ve svém umění nevzdal představy o dokonalosti a touhy proniknout k samé podstatě světa.

REZERVACE

   
Poslední aktualizace 19.11.2017 07:45:51 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.