Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 314
Počet fotografií: 244

Kostýmy studentů bratislavské Sdružené školy scénického výtvarnictví
   

Galerie Gaudeamus

Autoportréty žáků výtvarného oboru ZUŠ Svinov, zachycující jejich tváře různými technikami a výtvarnými postupy, přičemž inspirací jim také byli někteří velikáni světového malířství (např. V. van Gogh, Picasso, Baselitz a další).

 

  

Galerie Gaudeamus
Výstava obrazů.

Zuzana Havelková se narodila 25. 5. 1989 v Čáslavi, od roku 2014 žije v Ostravě. Studovala na střední umělecké škole grafické v Jihlavě. Po střední škole nastoupila na vysokou školu v oboru Ekologie a ochrana životního prostředí na Univerzitě Pardubice a pokračovala v navazujícím magisterském studiu na VŠB-TU Ostrava. K malování se autorka dostala na střední škole, kde se seznámila s různými malířskými technikami, nejvíce jí zaujala olejomalba. Vždy jí inspirovala díla impresionistů jako byl např. Claud Monet, Édouard Manet nebo Pierre-Auguste Renoir. Stejně jako pro impresionisty, tak i pro ni byla inspirací příroda a krajina. Po studiu se nevydala uměleckým směrem, ale malba zůstává nadále jejím velký koníčkem. Malování je něco, co ji nabíjí, po práci je to relaxace a odpočinek zároveň. Zaměřuje se na techniku olejomalby. Na obrazech zachycuje kouzlo okamžiku; ráda používá jasné, zářivé barvy. Snaží se, aby skrze své obrazy předávala klidné a pohodové chvíle v dnešní uspěchané době.
Zuzana Havelková je od roku 2006 členkou uměleckého shromáždění LUGH, jehož členy jsou významní čeští umělci, kteří se zajímají o keltskou kulturu. (Výstava v roce 2006, 2007, 2008, 2010). V roce 2009 realizovala veřejnou zakázku na obnovu Ježíše Krista po městys Žehušice.

Vestibul

Výstava fotografií k XVI. ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. Vernisáž s autogramiádou hostů festivalu: 5. 10. v 17 hodin.
Působivé černobílé fotografie z nejtěžšího silničního ultramaratonu na světě. Svaťa Božák jako první Čech dvakrát úspěšně dokončil nejdelší závod planety RAAM (4800 km, max. 12 dnů). Za necelých 11 dní ujel téměř 5000 kilometrů nonstop. Umístil se jako pátý. Říká o sobě: „Ultramaratony mě zaujaly natolik, že jsou mou hlavní cyklistickou náplní. Pravidelně se těchto akcí zúčastňuji a snažím se posunovat své hranice.“ http://www.svatabozak.com/

   
Poslední aktualizace 21.09.2018 20:25:14 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.