Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 1057
Počet fotografií: 246

Proslov paní Mgr.Alžbety Lehotské, ředitelky Sdružené školy scénickéhko výtvarnictví.
   

Střední odborné umělecké školy a gymnázia s.r.o., Hulvácká 384/1, Ostrava – Zábřeh
Vestibul

Galerie Gaudeamus
Pomíjivost je něco, čeho se nedá dotknout, ale co můžeme na krátký okamžik prožít, pocítit, uvědomit si. A právě umění nejlépe vyjadřuje to, co nemusí být viditelné pouhým okem, ale je viditelné pro naši duši. Duši, která mnohdy žije vlastním životem, jakoby mimo nás. V běžném životě často zapomínáme, že každý z nás má v sobě i nádherný tajemný vnitřní svět, který se k nám snaží neustále promlouvat, k němuž jsme však hluší a slepí v touze po všem rozumovém a racionálním.
Polská malířka a kreslířka Bogusława Lisiecka je absolventkou Akademie výtvarných umění ve Wroclawi.
Vernisáž výstavy: 8. 1. v 16 hodin.

Przemijanie to coś, czego nie można dotknąć tylko doświadczyć. Sztuka wyraża to najlepiej, ukazując to, co nie widoczne dla oka. To niewidoczne dla oka ale widoczne jest dla naszej duszy. Duszy, która żyje własnym życiem, często jakby obok nas. W biegu życia zapominamy, że mamy w sobie jeszcze drugi jakże wspaniały świat. Świat, który mówi do nas ciągle - a my niemi i głusi gnamy za dobrami naszego rozumnego świata.
Wernisaż wystawy: 8. 1. o godz. 16.00.

   
Poslední aktualizace 22.01.2018 13:52:14 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.