Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111
Rezervace vstupenekKalendář akcí

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 978
Počet fotografií: 246

Představení Případ Hefaistos souboru Tajfun.

19 hodin
Vstupné 80 Kč

Nejcennější památky antického a renesančního Říma po Vesuv, Pompeje až k Neapoli. Cestopisný komponovaný pořad Jiřího Kráčalíka.

REZERVACE

10 hodin
Vstupné 90, 80 Kč
Umělecká agentura Aleny Bastlové

Rozmarná pohádka v podání sólistů NDM Ostrava a členů Slezského divadla v Opavě.

REZERVACE

16.45 hodin / Délka představení 3.35 hodin
Vstupné 290 Kč; při zakoupení vstupenek na 3 a více přenosů je cena vstupenky 250 Kč

Přímý přenos baletu na motivy básně Lorda Gordona Byrona plný krásných tanečních variací, slavného pas de deux Korzára a Medory, ale i působivých bojových scén s piráty na lodi. 120 tanečníků na scéně.

REZERVACE


19 hodin
1. hra DP 17/18 skupina A
Vstupné 390, 340, 290, 260, 170 Kč
Divadlo Pod Palmovkou, Praha

Současná černá komedie Maria Goose o úskalích mužského středního věku. V roli politika, který doufá, že se brzy stane ministrem zahraničních věcí, se objeví Jiří Langmajer. Jeho hereckými partnery, kteří doplňují čtveřici nerozlučných kamarádů, budou Martin Hruška, Ondřej Volejník a Zdeněk Kupka.

REZERVACE

10 hodin
Vstupné 65 Kč
Pro MŠ, 1. stupeň ZŠ a veřejnost
Délka představení: asi 60 minut
Divadlo Pohádka, Praha

Pohádka o lásce, přáních, fantazii a snech. V pohádce je použito několik velmi zajímavých divadelních technik - od klasické činohry, přes zpěvohru, pohybové divadlo, pantomimu až k černému divadlu. Výpravná malovaná scéna a kostýmy umocněné luminiscenčním prostředím, srozumitelný příběh a řada melodických písniček, to je už jen výčet ověřených praktik tvorby Divadla Pohádka. https://www.divadlopohadka.cz/hra/honza-a-zakleta-vila

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 290 Kč

Kapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap, která si během 16 let své existence poctivě prošlápla své místo v Česku a úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí. www.thetaptap.cz

REZERVACE

20 hodin
Koncert

Veteráni studené války přijíždějí i do tvého města.
Veteráni studené války vznikli v roce 1998 a navazují na legendární bigbítovou kapelu Vítkovo kvarteto. Od roku 2017 hrají v nové sestavě a od konce září vyraží na tour Vraťte nám nepřítele!!! V čele se zakládajícími členy Vítkáčů, Jiřím Růžkem a Petrem Mrázem, tak v rámci osvobození domácích klubů odehrají legendární skladby jako Pražský démon, Sovy, Miláček, Diskotéka, Modlitba, Noční město a další zásadní bigbítovky, které po dekády charakterizují obě kapely.
Prodej vstupenek pouze přes síť Ticketlive  zde

19 hodin
Vstupné 380, 330, 280, 250, 170 Kč
Divadlo Kalich, Praha

Kultovní lovestory z pera respektovaného amerického dramatika Tracyho Lettse. Drsná černá komedie o jedné velmi svérázné rodince, a ještě svéráznějším způsobu, jak zatočit s dluhy.
Hrají: I. Chmela, A. Fialová, I. Lupták, M. Taclík, I. Jirešová

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 380, 330, 280, 250, 170 Kč

Slavná one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou.
Hrají: J. Slach/H. Holík

REZERVACE

11 hodin
Vstupné 95 Kč
Divadlo Náměstíčko, Praha
Pro 2. stupeň ZŠ, SŠ a veřejnost

Příběhy prostých lidí z pražské Malé strany poloviny 19. století. Představení sestává ze čtyř povídek: Psáno o letošních dušičkách, Pan Ryšánek a pan Schlegl, Přivedla žebráka na mizinu a O některých domácích zvířátcích. Příběhy prostých lidí, měšťáků, tak, jak je Neruda zažil a už jako dítě vnímal a díky svému skvělému pozorovacímu talentu i literárním schopnostem brilantně vypráví. Atmosféra pražské Malé strany poloviny 19. století se promítá do lidských vztahů, jejichž podstata se však za téměř dvě staletí vlastně nezměnila. Celým představením nás provází sám Jan Neruda, který se právě rozhodl, že se stane spisovatelem a povídky tedy vznikají pomyslně rovnou před zraky diváků. Do textu nejsou, až na malé inscenačně nezbytné výjimky, nevnášena vlastní slova, vše je jazyk Nerudův. Jednotlivé povídky jsou podány živým, srozumitelným a výstižným způsobem, aby byly přístupné starším žákům a studentům. Hudbu ze staropražských písniček, převážně Karla Hašlera, vybral prof. Přemysl Rut. Dramaturgické postřehy poskytl doc. Jan Hančil, rektor AMU. Osoby a obsazení: Jan Neruda - Šimon Knápek / Hospodská, paní Nocarová, dáma - Marcela Šiková / Slečna Máry, baba Miliónová, hodiny - Hana Benešová / Cibulka, pan Schlegl, policajt Šimr, domácí Dílec - Martin Dusbaba nebo Josef Zýka / Rechner, pan Ryšánek, pan Vojtíšek - Bohumír Starý.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 690, 450, 290 Kč

Stálice Česko-slovenské hudební scény Petra Janů, oslaví v letošním roce životní jubileum spolu se svými fanoušky, v rámci koncertního turné Léta bláznivá. Host Václav Noid Bárta. Prodej vstupenek také na TICKEPRO.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 350, 330, 310, 290 Kč

Eva Holubová a Bohumil Klepl – dvě postavy českého show businessu. Historky z natáčení, ze života a hlavně odpovědi na otázky moderátora Václava Kosíka a diváků.

REZERVACE

Poslední aktualizace 19.10.2017 17:35:44 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.