Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111
Rezervace vstupenekKalendář akcí

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 1005
Počet fotografií: 246

Představení Geneze divadelního souboru Dividlo

19 hodin
Vstupné 410, 390, 370, 320 Kč

Když Bende ve dvaceti letech připravil svůj první vánoční program, těžko ho v té době napadlo, že o několik let později bude o vstupenky takový zájem, že se po nich vždy doslova zapráší. Koncerty se však již dávno rozrostly z původní Zbraslavi u Brna po turné po celé republice. Adventní období se u Petra Bende již 20 let váže na sérii koncertů s tou pravou sváteční atmosférou. I letos se mohou zpěvákovi příznivci těšit na tradiční vánoční turné. Pěvecké sbory z jednotlivých měst propojí koncerty s domácím publikem a při celém turné bude hostovat výrazná ikona české hudební scény František Segrado. Kromě Petrovy kapely se představí i nová cimbálová formace, která vrátí programu lidovou složku. Fanoušci, pro které se již koncerty staly neodmyslitelnou vánoční tradicí, se tak mají nač těšit. Zbrusu nový program, nové obsazení, nové aranže autorských i světových skladeb a samozřejmě i oblíbené vánoční koledy. 18 koncertů, jejichž termíny a místa Petr zatím nevyzradil, to je Vánoční turné Petra Bende pro rok 2017!

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 99 Kč

Na jednom podiu se první prosincový večer letošního roku v rámci společného vánočního koncertu Českého rozhlasu a Rozhlasu a televízie Slovenska potkají čeští a slovenští umělci. V doprovodu legendárního Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma vystoupí Petra Janů, Kamil Střihavka, Michaela Gemrotová, Andrea Zimányiová, Peter Cmorik a Pavol Hammel. Večerem provázejí Jitka Novotná a Roman Bomboš. Koncert se koná pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje a primátora statutárního města Ostrava.  

www.vanocnikoncert.rozhlas.cz


REZERVACE

19 hodin
Vstupné 350, 330, 310, 250 Kč

Koncert Vladimíra Mišíka, kapely ETC a britského písničkáře Jamieho Marshalla.

REZERVACE


Koncert je z technických důvodů zrušený. Vstupenky se vracejí v místě jejich zakoupení.

19 hodin
Vstupné 690, 590, 490, 450, 390 Kč

David Koller vyráží s kapelou na akustické turné po divadlech. Jeden z nejrespektovanějších českých muzikantů se vydává za fanoušky, než se na sólové dráze lehce odmlčí kvůli závazkům ve znovu probuzené skupině Lucie. Koncerty budou k sezení. Publikum se v českých a moravských sálech může těšit například z písní Chci zas v tobě spát, Gypsy Love, Amerika a z dalších Kollerových hitů z celé jeho hudební kariéry v akustickém aranžmá jeho skvělé kapely.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 390, 340, 290, 250, 170 Kč
Studio DVA divadlo, Praha

Komedie Partika Hartla o stanování, opalování a šnorchlování v chorvatském kempu, ale i o lásce po padesátce, v pětadvaceti a koloběhu života nejen na Jadranu.
Hrají: E. Holubová, B. Klepl, M. Šoposká a další

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 380, 330, 280, 250, 170 Kč
Divadlo v Rytířské, Praha

Detektivní komedie Michaely Doleželové, ve které navěky spojí obě postavy tajemství. Pod rouškou humoru se skrývá vrah.
Hrají: Jiří Langmajer, Adéla Gondíková

REZERVACE

8.30 hodin
Pro MŠ a 1. stupeň ZŠ

„Vánoce jsou tady, může padat sníh, v krajích pana Lady, v horách zasněných. Padá na zahrady, na les nad potok, Vánoce jsou tady, bude nový rok.“ Jak již název napovídá, tematicky je zaměřený především na čas adventní. Děti se např. dozví, kdo to byl svatý Mikuláš, kdo nosí dárky u nás i v jiných zemích světa, či jaké zvyky dodržovaly na Štědrý den naše babičky. Děti si také zopakují, jaké neděle předchází nejkouzelnějšímu dni v roce. V pořadu si všichni zazpívají známé dětské hity, ale i koledy, které neodmyslitelně patří k tradičním českým Vánocům. K navození té pravé vánoční atmosféry bude na pódiu dokonce padat sníh.
Délka představení: asi 55 minut.

17 hodin
Vstupné 180 Kč
České titulky
Délka trvání 139 minut

Světoznámý skladatel filmové hudby přijel loni se svým evropským turné do vyprodané pražské O2 arény a ohromil publikum. Mezi 72 muzikanty bylo mnoho Zimmerových přátel a spolupracovníků, třeba i Johnny Marr z The Smiths. V onen večer bylo 17 tisíc diváků svědky neuvěřitelného koncertu filmové hudby, doprovázeného velkolepou světelnou show. Zaznělo mnoho skladeb z dílny geniálního mistra. Fanoušci si mohli naživo užít skladby například z filmů Piráti z Karibiku, Lví král nebo Temný rytíř. Hans Zimmer má na kontě spolupráci s režiséry jako jsou Ridley Scott, Michael Bay nebo Christopher Nolan, pro kterého dělal i hudbu k letošní filmové novince Dunkerk. Záznam velkolepého pražského koncertu přenese diváky do dechberoucí atmosféry, kterou doplní ohromující videoprojekce a zvuk. Jako přidaný bonus se mohou diváci v kinech těšit na 10 minutový rozhovor s Zimmerem, ve kterém se diváci dozví mimo jiné autorovy názory na hollywoodské trháky dnešní doby.

REZERVACE

10 hodin
Vstupné 120, 110, 100 Kč

Hudebně zábavný pořad Pavel Nováka pro děti zaměřený na čas adventní. Děti se například dozví, kdo to byl svatý Mikuláš, kdo nosí dárky u nás i v jiných zemích světa, či jaké zvyky dodržovaly na Štědrý den naše babičky. V pořadu si všichni zazpívají známé dětské hity, ale i koledy, které neodmyslitelně patří k tradičním českým Vánocům. A na podiu bude dokonce padat sníh!

REZERVACE

Klubovna č.1
9.30 hodin
Vstupné dobrovolné

Společné zamyšlení nad otázkami a záhadami života. Témata přednášek určují návštěvníci sami, a to svými dotazy. Na závěr přednášky proběhne biotronické působení formou rozloučení. Více informací na www.dub.cz

19 hodin
Vstupné 990, 690, 590, 490, 390 Kč

Exkluzivní vánoční koncert plný světových melodií z aktuálního vánočního alba Až do nebes. Důvěrně známé a oblíbené skladby ve skvělé interpretaci držitelky Ceny Thálie Moniky Absolonové doplní hity z jejího repertoáru. Hudební doprovod zajistí Boom! Band Jiřího Dvořáka za doprovodu smyčcového kvartetu.

REZERVACE

19 hodin

Cyklus symfonických básní pro velký orchestr Severočeské filharmonie Teplice pod taktovkou dirigenta Petra Chromčáka.

REZERVACE

Poslední aktualizace 19.11.2017 07:45:51 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.