Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 1057
Počet fotografií: 246

Úvodní slovo na vernisáži výstavy studentů Sdružené školy scénického výtvarnictví měla programová ředitelka p.Stanislava Golová

18 hodin
Vstupné 90 Kč

Skotsko: "Skandinávie okořeněná britskou historií". V průběhu fotoprezentace uvidíte množství přírodních zajímavostí, památek a historických lokalit. Pomocí obrázků se budeme pohybovat v krajině nádherné Skotské vysočiny plné jezer, pohoří i luk s pasoucími se stády ovcí a skotským dobytkem. Pomyslně vystoupíme na nejvyšší vrchol britských ostrovů Ben Nevis, poznáme pohoří Grampians Mountains, malebný ostrov Skye i milovanou oblast Skotů - údolí Glen Coe. Získáme přehled v značkách místní whisky. Zastavíme se u nejznámějších skotských hradů Eilean Donan a zříceniny Urquart Castle na břehu tajemného jezera Loch Ness. Samozřejmě nevynecháme ani prohlídku hlavního města Edinburgh s promenádou Royal Mile. Přírodou Skotska Vás provede průvodce Cestovní kanceláře Periscope Skandinávie Patrik Dekan.


REZERVACE

19 hodin
Vstupné 80 Kč

Úchvatná scenérie jižního Kavkazu a Svanetie. Navštívíme středověké vesnice s majestátnými strážními věžemi, poznáme život místních lidí, flóru a faunu. Cestopisný multimediální komponovaný pořad Jiřího Kráčalíka.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 290, 270, 210, 170 Kč

Pavel Dobeš patří již léta mezi stálice naší folkové scény. Je nenapodobitelný a nezařaditelný. Poznáte ho po první větě, prvním slově. V jeho písničkách jsou každodenní příběhy, které ve vás zanechají nezaměnitelný pocit. Stálice naší folkové scény za brilantního kytarového doprovodu dlouholetého spoluhráče Tomáše Kotrby.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 380, 330, 280, 250, 170 Kč
Pantheon Production, Praha

Barbs má na první pohled úplně všechno, ale nějak při tom nestihla mít dítě. Komedie pro ženy, které chtějí být šťastné a muže, kteří se toho nebojí. Liz Lochhead.
Hrají: Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Jan Hofman, Dana Syslová, Petra Jungmanová, Vilém Udatný

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 390, 340, 290, 260, 180 Kč
Divadlo Na Jezerce, Praha

Je manželství institucí zastaralou, i když si většina z nás svůj život bez něj nedovede představit? Komedie Erica-Emmanuela Schmitta s mrazením v zádech o jednom patnáctiletém vztahu.
Hrají: Jaroslav Dušek, Nataša Burger

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 380, 330, 280, 250, 170 Kč
3. hra DP 17/18 skupina B
Agentura Harlekýn, Praha

Slavná hra Tennesseeho Williamse se silně autobiografickými prvky s humorem i dojetím a největší upřímností líčí život matky Amandy, která svou láskou a touhou udělat své děti co možná nejšťastnějšími, nadělá v rodině velikou paseku. Tato tragikomedie je o každém z nás, je to zrcadlo nastavené do našich směšných rodinných kotrmelců. Z lásky se udělají ty nejkrásnější i ty nejhorší věci. Společně s Amandou, Tomem, Laurou a nápadníkem Jimem, se smějeme i pláčeme sami nad sebou. Hrají: Simona Stašová, Jaromír Nosek/Filip Cíl, Andrea Daňková/Kamila Trnková, Adam Vacula/Karel Heřmánek jr./Zdeněk Piškula

REZERVACE

18.15 hodin / 2h 55min
Vstupné 320 Kč, při zakoupení vstupenek na 5 a více přenosů je cena vstupenky 250 Kč

Přímý přenos MET opery. V legendární inscenaci Bohémy Franka Zeffirelliho, která se stala nejhranější operou v historii MET, se představí špičkový ansámbl mladých pěvců a pěvkyň v čele se Sonjou Jončevou v roli Mimě, do níž se zamiluje vášnivý básník Rodolfo Michaela Fabiana. Susanna Phillips se opět zhostí role kokety Musetty a jejího milence, malíře Marcella, si zazpívá Lucas Meachem. Hvězdné obsazení doplňují Alexey Lavrov a Matthew Rose v rolích Schaunarda a Collina, bohémských přátel Rodolfa a Marcella, a Paul Plishka, který se objeví v rolích Benoita a Alcindora. Orchestr Metropolitní opery řídí Marco Armiliato. Více na www.metopera.cz

REZERVACE

16 hodin
Vstupné 120, 110, 100 Kč
Divadlo Pohádka, Praha

V jednom království hledal král nevěstu, pracovitou, pilnou, takovou, která by si uměla se vším poradit. A prý si klidně vezme i obyčejnou, neurozenou. Jedna taková pěkná panenka žila s matkou v prosté chalupě a králi se moc zalíbila. Jenže to král netušil, že je hrozně líná. K tomu, aby se naučila pracovitosti, jí pomohou tři tetičky – kouzelné přadleny. Ale nebude to jednoduché. Poetika, malovaná scéna, výpravné kostýmy, srozumitelný příběh s vtipnými dialogy, melodická hudba a písničky z autorské dílny Jana V. Kováříka. Scénář a režie: Tomáš Kraucher.

REZERVACE

10 hodin
Divadlo Pohádka, Praha
Pro MŠ a 1. stupeň ZŠ

Kocour, myš a hrnek sádla: „Inu, bylo nebylo, to tenkrát kocour Mourek s myškou Hrabalkou byli velcí kamarádi ... ale to by nebylo bylo, kdyby se "něco" neobrátilo. Co a proč se stalo, že to tak dopadlo, se dozvíme z této veselé pohádky...“ O nemocné princezně: známá pohádka o princezně, která stonala a stonala, žádný jí nemohl pomoci, až vyhledali drvoštěpa, povýšili jej na doktora a ten princeznu vyléčil.
Délka představení: 60 minut

REZERVACE

Divadelní společnost Petra Bezruče, Ostrava
Pro 8. a 9. třídy ZŠ a SŠ

Kultovka všech teenagerů / kojencům pod 13 a gerontům nad 30 let vstup zakázán / jak sbalit holku? / můj milý deníčku aneb nick a jeho dick / nic pro stydlivky a outlocitný duše... Je mi čtrnáct (skoro) a jsem panic. Co byste taky čekali od kluka, co se jmenuje Twisp, rád čte a poslouchá Sinatru? Jsem toho názoru, že rodiče by neměli mít víc sexu než jejich dospívající potomstvo. Můj životní plán? Stanu se gangsterem známým pod jménem Nick Píchač. (A přestanu nosit to triko s nápisem JSEM SÁM, RÁD DÁM.) A vám doporučuju jediný: přijďte k Bezručům, protože – a nerad to říkám – můj život je k popukání, věřte mi. Kultovní americký román v režii hormonů, horoucích životních očekávání a humoru v české premiéře! Inscenace vychází z části prvního dílu deníkové série.
Hrají: Nick Twisp - Jakub Burýšek, Sheeni - Pavla Gajdošíková, Estela, Nickova máma - Markéta Matulová, Jerry, mámin šamstr - Lukáš Melník, Levák - Ondřej Brett, Saundersová, Clarkelsonová - Markéta Haroková, Saunders, Knuddlesdopper, holič, páprda s karavanem - Milan Cimerák. Kapela Michal Sedláček, Milan Cimerák.
Překlad Tamara Váňová, dramatizace a dramaturgie Kateřina Menclerová, režie Janka Ryšánek Schmiedtová, scéna Lucie Labajová, kostýmy Markéta Sládečková, hudba Michal Sedláček, pohybová spolupráce Lucie Skálová.
Délka představení: asi 2 hod. 20 minut

PREMIÉRA v Ostravě!
10 hodin
Divadlo Krapet, Praha
Pro MŠ a 1. stupeň ZŠ

Příhody přerostlého mluvícího bernardýna Fíka a holčičky Áji.
Délka představení: 60 minut

Antonín Procházka
Divadlo Palace Praha
19 hodin
Vstupné 380, 330, 280, 250, 170  Kč

Divadelní komedie o natáčení nekonečného seriálu, kde úspěch určuje reklama a procento sledovanosti. Příběh z prostředí jednoho televizního studia s velkým humorem vypovídá o světě, ve kterém je zločinec zákonem chráněn často lépe, než jeho oběť, o praktikách televizní zábavy, která v zájmu sledovanosti nabídne divákovi cokoli. Jednoduše komedie o době, kterou dobře známe, nad níž sice můžeme i plakat, ale lepší je se jí zasmát.

REZERVACE

10 hodin
Vstupné 120, 110, 100 Kč
Divadlo Krapet, Praha

Příhody přerostlého mluvícího bernardýna Fíka a holčičky Áji. „Tatííí, já byfem chtěla pfa“, řekla Ája. Tak jí tatínek koupil psa. „Jmenuje se Rek“, oznámil. A protože Ája neuměla říkat R, říkala mu Fek. „To už mu můžeme říkat Fík“, řekl tatínek. No a tak to všechno začalo. Z malého pejska vyrostl velký pes Fík a z malého dobrodružství začalo velké. A že je to pes neobyčejný? Řekněte, který pes se dostane do školy, kde se naučí psát a počítat? Nebo dojde páníčkovi pro pivo, dostane angažmá v cirkuse? Viděli jste někdy psa, který řídí auto? A dokonce se vydá až na okraj světa, objeví spoustu zajímavých věcí, potká spoustu lidí a má po celém světě kamarády. Ale, jak se říká, všude dobře, doma nejlíp …

REZERVACE

Poslední aktualizace 22.01.2018 13:52:14 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.