Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 291
Počet fotografií: 244

Kostýmy studentů bratislavské Sdružené školy scénického výtvarnictví - císařovna Sisi.

10 hodin
Divadelní společnost Julie Jurištové, Praha

Pohádkový muzikál na motivy Boženy Němcové. PREMIÉRA V OSTRAVĚ! V Půlnočním království žije pyšná princezna Krasomila. Když odmítne ruku krále Miroslava, ten se za ní vydá do jejího království v přestrojení za zahradníka. Vypěstuje zpívající květinu a najde si cestu k srdci pyšné princezny. Jejich lásku chce překazit rádce, který Půlnoční království ovládá. Miroslav a princezna proto uprchnou a na útěku zažijí nečekaná dobrodružství. Princezna se nakonec dovídá, že její milý není zahradník, ale král a nic už nestojí v cestě pravé královské svatbě.

10 hodin
Vstupné 70 Kč
Divadlo Pohádka, Praha

Pohádkový hudební kabaret. 1. O dvou chroustech Veselý příběh o dvou chroustech, kterak si stavěli z kostek, jak se hádali a vadili, až se nakonec domluvili, společně si hráli, pomáhali a postavili hrad. 2. O zmrzlém králi Pohádka, v níž byl - nebyl jeden král, kterému byla stále zima a nikdo mu nedokázal pomoci. Ale jak to tak v pohádkách bývá … byl - nebyl voják Janek, který nakonec panu králi pomohl. 3. Poštovský panáček Pohádkový příběh o pyšném poštovském panáčkovi se spoustou známých písniček, které si děti mohou zazpívat společně s herci.

Poslední aktualizace 17.07.2018 07:50:21 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.