Hlavní strana
info@dkv.cz
Tel: +420 597 489 111

Odběr novinek
Ochrana proti spamu. Napište 'ADkmOstS' (rozlišuje se velikost písmen)

Úprava odběrů
Počet odběratelů: 1076
Počet fotografií: 246

Kostýmy studentů bratislavské Sdružené školy scénického výtvarnictví - císařovna Sisi.

19 hodin
Vstupné 80 Kč

Cestopisný multimediální komponovaný pořad Jiřího Kráčalíka.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 385, 335, 285, 255, 175 Kč
Pantheon production, Praha

Situační komedie plná zvratů a záměn o tom, kolik milenek je zapotřebí ke zkáze jednoho dlouholetého manželství. Rosálie a Francis rekapitulují své dosavadní manželství a určitě by se shodli na tom, že jsou spolu šťastní, kdyby se právě neprovalilo, že Francis žije dvojí život. Celá rodina se ocitá v komickém zmatku, Rosálie vrací odvetný úder, dceři se za podivných okolností hroutí manželství a další postavy celý děj ještě dál zamotávají.
Hrají: V. Freimanová, V. Kratina, J. Bernášková, K. Lojdová, L. Nešleha

REZERVACE

18.45 hodin / 3h 31min
Vstupné 320 Kč, při zakoupení vstupenek na 5 a více přenosů je cena vstupenky 250 Kč

Přímý přenos MET opery. Phelim McDermott se do Met vrací s novou inscenací Mozartovy komedie Cosě fan tutte, kterou bude řídit David Robertson. Děj přenesl na americký Coney Island do 50. let 20. století. V hvězdném obsazení se představí Amanda Majeski jako věrná Fiordiligi, která svému svůdci nakonec podlehne, Serena Malfi jako její sestra Dorabella a držitelka ocenění Tony Award Kelli O’Hara v roli jejich vynalézavé služky Despiny. Ben Bliss s Adamem Plachetkou zpívají Ferranda a Guglielma, snoubence obou sester, a Christopher Maltman ztvární roli cynického Dona Alfonsa. Inscenace Cosě fan tutte vznikla v koprodukci s Anglickou národní operou. Více na www.metopera.cz

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 940, 770, 650, 590 Kč

Mimořádné spojení třech výrazných pilířů české hudební scény. Na pódiu vystoupí nejen samostatně, ale spojí své síly také ve společných skladbách, a to napříč hudebními žánry. Kromě stále žádaných a osvědčených hitů, uslyšíte také zcela nové úpravy, které si účinkující připravili speciálně pro tyto koncerty, takže se můžete těšit třeba i na světové premiéry… Nenechte si ujít tuto mimořádnou kulturní událost a včas si objednejte lístky. Koncerty jsou pouze tři, a to 6. 4. v Ostravě, 7. 4. ve Zlíně nebo 28. 4. 2018 v Prostějově. TICKETSTREAM


REZERVACE

16 hodin
Vstupné 130 Kč

Zpíváme a tančíme s Míšou!

REZERVACE

14 a 18 hodin          
Vstupné 550, 490, 290 Kč


Muzikál je volně inspirovaný knihami Alenčina dobrodružství v říši divů a Alenka v říši za zrcadlem světově proslulého anglického spisovatele Lewise Carrolla. I v tomto příběhu ožijí hlavní postavy zachycené v Carollově geniálním díle, které na rozdíl od jiných nestárne a už po třetí století nepřestává fascinovat malé čtenáře. Alenka se tu opět setká s Kloboučníkem, Zajícem Březňákem, Houseňákem, přemoudřelým Valibukem i potrhlým bílým a černým rytířem. Vypočítavou, zlou i svůdnou Srdcovou královnu. Jejím protějškem je, laskavá Bílá královna. Jejím manželem pak je věčně uspěchaný Bílý králík. V příběhu se pak objevují dvě Alenka velká, která žije v dnešním reálném světě a malá, bezstarostná Alenka.
Hrají: Martina Pártlová, Bořek Slezáček, Anna Julie Slováčková, David Gránský a mnoho dalších hvězd


REZERVACE

16.45 hodin / Délka představení 2.20 hodin
Vstupné 290 Kč; při zakoupení vstupenek na 3 a více přenosů je cena vstupenky 250 Kč

Romantický balet o dívkách, které se po smrti stanou vílami a utancovávají pocestné k smrti. V hlavních rolích Světlana Zacharova, Sergej Polunin a Jekaterina Šipulina.

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 80 Kč

Cestopisný multimediální komponovaný pořad Jiřího Kráčalíka tentokrát z Kyrgystánu.

REZERVACE

11 hodin
Divadelní společnost Petra Bezruče, Ostrava
Šplhouni, třídní krásky, záškoláci / hudební komedie nejen pro pamětníky / minuta ticha za propadlé / studentská legrace i první lásky / iks, kosinus, parabola / základ života je škola!

Divadelní adaptace knihy Študáci a kantoři, která je známá především díky slavným a diváky tolik milovaným filmům Martina Friče. Herci a herečky navléknou podkolenky, uvážou si kravaty a naškrobí límečky, aby se spolu s diváky plni odhodlání vzdělávati se vrátili do školních lavic. Študácká duše je ale pořád stejná a nepřátelský učitelský sbor už se staví do šiku. O velké přestávce se budou dít věci! Přidejte se k nám, ale rychle... než zazvoní!
Hrají: Jindřich Benetka, buřič a odbojník - Lukáš Melník, Áda Čuřil, repetent a záškolák - Michal Sedláček, Daniel Boukal, básník a estét - Ondřej Brett, Tonda Holous, fotbalový idiot - Vojtěch Říha, Václav Krhounek, šplhoun -Norbert Lichý, Karel Peterka, věčný čtenář - Jakub Burýšek, Anda Pařízková, správná žába - Sarah Haváčová, Irma Jánská, třídní kráska - Pavla Gajdošíková, Marta Nováková, tiché děvčátko - Markéta Matulová, Kolísková, češtinářka a třídní sexty - Marcela Čapková, Lejsal, latinář a němčinář - Milan Cimerák, Gábrlík, matikář - Miroslav Kudela, Cafourek, chemikář a fyzikář - Dušan Urban, Lachoutová, suplentka - Markéta Haroková, Suchánková, dějepisářka - Kateřina Krejčí, Ředitel, inspektor - Michal Weber, Školník - Filip Kapusta.
Režie Janka Ryšánek Schmiedtová, dramaturgie Daniela Jirmanová, výprava Markéta Sládečková, hudba Norbert Lichý, Michal Sedláček, hudební nastudování Michal Sedláček, Norbert Lichý, choreografie Jana Ryšlavá.
Délka představení: 2 hod. 10 minut s přestávkou.

19 hodin
Vstupné 385, 335, 285, 255, 175 Kč
Agentura Harlekýn, Praha

Aby Leonard uspěl, píše pod ženským pseudonymem, ale jak z toho ven, když se nakladatelka rozhodne román vydat a s „autorkou“ se setkat? Situační komedie Simona Williamse.
Hrají: J. Čenský, M. Pleštilová, P. Nový / K. Vlček, E. Jansová /H. M. Maroušková

REZERVACE

Klubovna č.1
9.30 hodin
Vstupné dobrovolné

Společné zamyšlení nad otázkami a záhadami života. Témata přednášek určují návštěvníci sami, a to svými dotazy. Na závěr přednášky proběhne biotronické působení formou rozloučení. Více informací na www.dub.cz

18.15 hodin / 3h 38min
Vstupné 320 Kč, při zakoupení vstupenek na 5 a více přenosů je cena vstupenky 250 Kč

Přímý přenos MET opery. Bertrand de Billy bude řídit orchestr při obnoveném uvedení opery Luisa Millerová. Ve Verdiho tragédii o dívce, která se rozhodne obětovat své štěstí, aby zachránila otcův život, ztvární roli mladé vesničanky Luisy Sonja Jončeva, jejím Rodolfem bude Piotr Beczala a jako Luisin otec vystoupí Plácido Domingo. Hvězdný ansámbl doplňují Olesja Petrova v roli Federiky a bezcharakterní lotry, kteří chtějí překazit Luisino a Rudolfovo štěstí, zpívají Alexander Vinogradov, který v MET rolí Waltera debutuje, a Dmitrij Beloselskij jako Wurm. V9ce na www.metopera.cz

REZERVACE

19 hodin
Vstupné 385, 335, 285, 255, 175 Kč
5. hra DP 17/18 skupina A
Radošinské naivné divadlo, Bratislava

Trpký, ale především lidsky směšný životní osud starého novináře připomíná v komedii Stanislava Štepky skutečný životní příběh autora hry.
Hrají: S. Štepka, M. Nedomová, S. Miháliková, Z. Norisová / B. Švidraňová, J. Adamčík, M. Kubovčík / R. Štúr, S. Spišák / O. Hraška a další

REZERVACE

Poslední aktualizace 23.02.2018 11:12:54 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2018 Všechna práva vyhrazena.